Најава: Промоција „Књиге о Арсенију“ протојераја – ставрофора Митра Миловановића

У оквиру Духовних беседа  Цркве Уб, у недељу 30. априла 2017. Лета Господњег, са почетком у 17 часова и 30 минута, у сали убског црквеног дома биће одржана промоција „Књиге о Арсенију“ аутора протојереја – ставрофора Митра Миловановића, архијерејског намесника тамнавског.

Књига говори о познатом  игуману манастира Каона, који је у манастир дошао као дете са 14 година и тамо, у раду и молитви, провео свој живот све до упокојења 2013. године.

На промоцији књиге говориће Епископ ваљевски Г. Милутин, аутор књиге прота Митар Миловановић и његови сарадници.

У музичком делу програма наступиће Хор убске цркве, а одабране делове из књиге читаће ученици веронауке.

Духовну беседу организује:

Хришћанска заједница Свети Макарије Велики – Уб